Edukacyjny i rozwijający wyobraźnię - właśnie taki powinien być prezent dla rocznej dziewczynki!

Zostałaś zaproszona na pierwsze urodziny dziewczynki? Jeśli zastanawiasz się, co powinnaś kupić, koniecznie sprawdź, czego potrzebuje maluch w tym intensywnym dla siebie okresie. Pamiętaj - solenizantka oficjalnie przestała być już niemowlęciem, stając się małym dzieckiem. Jaki prezent dla rocznej dziewczynki wspomoże jej prawidłowy rozwój?

Mądre zabawki to doskonały wybór!

Wybór prezentu szybko okaże się nie tak prosty i oczywisty, jak się spodziewałaś, dlatego warto już wcześniej zadbać o odpowiednie przygotowanie. Mając na uwadze Twój komfort, przygotowaliśmy kategorie zabawek, w obrębie których warto znaleźć prezent na pierwsze urodziny. Pamiętaj - musi być kolorowo, inspirująco i edukacyjnie!

Zabawki do pchania

Chodziki, jeździki i pchacze to doskonała propozycja dla maluchów, które opanowały już pierwsze kroki. Modele dedykowane rocznym dzieciom są masywne i stabilne, umożliwiają swobodne podniesienie się i utrzymanie równowagi, dodatkowo - zostały wyposażone w mniejsze, ciekawe zabawki - kolorowe klocki, grające klawisze albo elementy idealne do przesuwania to doskonałe zajęcie dla ciekawego świata malucha!

Stolik edukacyjny

Centrum dziecięcej rozrywki w pokoju maluszka? To możliwe, jeśli zdecydujesz się na stolik edukacyjny. Podobnie jak pchacz, zachęca dziecko do utrzymania równowagi i samodzielnej zabawy. Blat stolika edukacyjnego jest wyposażony w różnorodne elementy, których naciśnięcie wywołuje określone reakcje. Zabawka rozwija wyobraźnię, koordynację ruchową i zdolność logicznego łączenia faktów, dodatkowo angażuje dziecko na długi czas.

Książki dostosowane do wieku dziecka

Książka zawsze jest dobrym prezentem - ta zasada pozostaje aktualna także w przypadku najmłodszych czytelników. Nie kupuj długich historii i znanych baśni lub bajek, zdecydowanie wystarczą niewielkie, kolorowe książeczki przedstawiające konkretne przedmioty, opatrzone dźwiękonaśladowczymi wyrażeniami. Książeczka przygotowująca malucha do wypowiedzenia pierwszych słów to także doskonały prezent dla rodziców, którym być może czasem brakowało pomysłów na wspólne aktywności.

Aktywny czas na zewnątrz

Doskonałym prezentem dla rocznej dziewczynki mogą być także zabawki przeznaczone do zabaw na świeżym powietrzu! Dziecięcy basen brodzik, domek ogrodowy albo zjeżdżalnia mogą być podarowane o każdej porze roku - będą doskonałe kiedy wreszcie zaświeci słońce!

Korzystając z przygotowanych przez nas inspiracji, możesz mieć pewność, że wybrany przez Ciebie prezent sprawi radość małej solenizantce.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl